Tällä hetkellä Iso-Hannussa




Tässä seuraavan 7:n päivän ohjelmisto. Klikkaamalla elokuvan nimeä, saat lisätietoa elokuvasta.

PÄIVÄ
SALI 1 SALI 2 SALI 3
PE
28.11
16:30 Mielensäpahoittaja
18:30 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
20:45 Nuija ja tosinuija kaks
16:30 Muumit Rivieralla, suomipuhe
18:00 The Judge ENSI-ILTA
20:35 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
16:30 Vadelmavenepakolainen
18:15 The Homesman
20:30 Mielensäpahoittaja
LA
29.11
13:00 Muumit Rivieralla, suomipuhe
14:30 Viiru ja Pesonen, suomipuhe
16:10 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
18:25 The Judge
21:00 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
13:00 Taikojen talo, 3D, suomipuhe 3D
14:35 Lomasankarit
16:15 Nuija ja tosinuija kaks
18:15 Mielensäpahoittaja
20:15 Interstellar
13:00 Minisankarit - Ruohonjuuritasolla 3D 3D
14:40 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
16:55 Mielensäpahoittaja
18:55 Fury
21:20 Annabelle
SU
30.11
13:00 Muumit Rivieralla, suomipuhe
14:30 Lomasankarit
16:10 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
18:25 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
20:35 Nuija ja tosinuija kaks
13:00 Viiru ja Pesonen, suomipuhe
14:40 Minisankarit - Ruohonjuuritasolla 3D 3D
16:20 The Judge
18:55 Mielensäpahoittaja
20:55 Annabelle
13:00 Taikojen talo, 3D, suomipuhe 3D
14:35 The Homesman
16:50 Mielensäpahoittaja
18:50 Fury
21:10 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
MA
01.12
13:00 Viiru ja Pesonen, suomipuhe
14:40 Nuija ja tosinuija kaks
16:40 Niin se käy
18:25 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
20:40 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
13:00 Lomasankarit
14:40 Mielensäpahoittaja
16:40 The Judge
19:15 Mielensäpahoittaja
21:15 Annabelle
13:00 Minisankarit - Ruohonjuuritasolla 3D 3D
14:40 Vadelmavenepakolainen
16:25 The Homesman
18:40 Labyrintti
20:45 The Homesman
TI
02.12
13:00 Taikojen talo
14:35 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
16:50 Nuija ja tosinuija kaks
18:50 Annabelle
20:40 The Judge
13:00 Lomasankarit
14:40 Mielensäpahoittaja
16:40 Fury
19:05 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
21:15 Nuija ja tosinuija kaks
13:00 Muumit Rivieralla, suomipuhe
14:30 Vadelmavenepakolainen
16:15 Niin se käy
18:00 Mielensäpahoittaja
20:00 Interstellar
KE
03.12
13:00 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
15:15 Nightmare 2 - Painajainen jatkuu
16:45 Nightmare 2 - Painajainen jatkuu
18:15 Nightmare 2 - Painajainen jatkuu
19:45 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
13:00 Muumit Rivieralla, suomipuhe
14:30 Niin se käy
16:15 Mielensäpahoittaja
18:15 The Homesman
20:30 Mielensäpahoittaja
13:00 Taikojen talo, 3D, suomipuhe 3D
14:35 Vadelmavenepakolainen
16:20 The Judge
18:55 Nuija ja tosinuija kaks
20:55 Annabelle
TO
04.12
13:00 Viiru ja Pesonen, suomipuhe
14:40 Niin se käy
16:25 Nightmare 2 - Painajainen jatkuu
17:55 Nightmare 2 - Painajainen jatkuu
19:25 Interstellar
13:00 Muumit Rivieralla, suomipuhe
14:30 Mielensäpahoittaja
16:30 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
18:45 Nälkäpeli - Matkijanärhi osa 1
21:00 Annabelle
13:00 Nightmare 2 - Painajainen jatkuu
14:30 Nuija ja tosinuija kaks
16:30 Mielensäpahoittaja
18:30 The Judge
21:05 Nuija ja tosinuija kaks

Liity postituslistallemme, niin saat viimeisimmät tiedot elokuvistamme suoraan omaan sähköpostiisi!
 
Elokuvateatteri Iso-Hannu | käyntiosoite Savilankatu 4 | postiosoite PL 18, 26101 Rauma | Puh. (050) 555 6644 | Email info@isohannu.fi